Pamiętne historie

Marki:

Stworzona przez Ciebie historia powinna być niezapomniana!

Oferta ograniczona czasowo:
23,63 zł 30,69 zł -23%
Brutto
Opis

Ośmiornica Eliza czyta książkę w fabryce, a mamut Zbyszek robi jej zdjęcie aparatem. Na statku, myszy Teofili oświadczył się pająk w pelerynie, jednak ona woli strusia z rewolwerem.

"Pamiętne historie" to wywołująca salwy śmiechu i rozwijająca wyobraźnię gra dla ludzi w każdym wieku. Na podstawie wylosowanych kart gracze wymyślają swoje historie  absurdalne, zabawne, straszne, dziwaczne... Cel jest jeden: zdobyć jak najwięcej punktów, odgadując słowa przedstawione za pomocą rysunków na kartach użytych przez przeciwników do opowiedzenia historii. Ale uwaga: można również tracić punkty za każde nieodgadnięte przez współgraczy słowo z własnej historii.


Im ciekawsza, bardziej absurdalna opowieść,
tym większe szanse, iż pozostali gracze dobrze ją zapamiętają.

WARTO ZOBACZYĆ:

Nasze opinie

DSC08448.jpg

   

H. - 7 lat:

""

   

U. - 9 lat:

"Pamiętne historie to gra, w której warto mieć dobrą pamięć, ale też kreatywność, by inni zapamiętali wymyślone przez nas historie. Bardzo lubimy tę grę. Szczególnie spodobała się mojemu młodszemu bratu, który ma 5 lat. Naprawdę ciekawie wymyśla historie, choć czasem są trochę niedorzeczne i dobrze zapamiętuje jakie katy mają inni.”

DSC08448.jpg     

F. - 11 lat:

"."

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

43,88 zł 56,99 zł -23%
Świetna łamigłówka dla dzieci i dorosłych. 120 zadań o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności sprawia, że każdy znajdzie wyzwanie na swoim poziomie.

56,82 zł 73,79 zł -23%
Bardzo dynamiczna gra logczno-zręcznościowa!

20,79 zł 27,00 zł -23%
Niemiecka, kartonowa wersja gry Hanabi z Polską instrukcją.

59,96 zł 77,87 zł -23%
Świetna gra rodzinna. Można grać już z czterolatkami, a i starsi się nie nudzą. Klasyka - wymyślona przez profesora Borsuka w czasie II wojny światowej.

31,56 zł 40,99 zł -23%

Ustawienia

Udostępnij

Menu