Pentago Kolor

Marki:

Świetna gra logiczna!
Gracze na przemian układają na planszy po jednej kuli w swoim kolorze. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży 5 swoich kul w jednym rzędzie. To wcale nie takie proste!

Oferta ograniczona czasowo:
61,56 zł 79,95 zł -23%
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Znakomita gra logiczna w kolorowym pudełku!

Genialnie zakręcona gra logiczna!
Gracze na przemian układają na planszy po jednej kuli w swoim kolorze. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży 5 swoich kul w jednym rzędzie. 
Wydaje się łatwe? Tylko pozornie - po każdy ułożeniu kuli, gracz obraca jedną z czterech części planszy o 90 stopni! 

  • Hit w wielu krajach – 14 zdobytych nagród!
  • Ruchoma plansza!
  • Do gry dołączone jest kolorowe wieczko umożliwiające zabranie planszy i elementów gry w podróż!
  • Gra występuje w jednym z 3 kolorów opakowania - żółtym, fioletowym lub zielonym!

Gra otrzymała nagrodę Mensa Select oraz wiele innych:

Nasze opinie

DSC08448.jpg

   

H. - 7 lat:

"Kulki są śliczne. Lubię się bawić kulkami i robić dla nich zjeżdżalnię. Lubię też grać zgodnie z zasadami.Podoba mi się, że planszę można odwracać. Podoba mi się, że można tak ustawiać kulki, by tworzyć pułapki i na pewno wygrać. Okręcanie planszy daje mnóswto możliwości. Czasem jednak inni łapią mnie w swoje pułapki."

   

U. - 9 lat:

"Ładnie wykonana gra, która nadaje się do podróży. Okręcając części planszy urozmaica się gra. Ułożenie 5 kulek w rzędzie bywa trudne. Można jednak ustawiać pułapki. Przydaje się wyobraźnia przestrzenna. Bardzo lubię tę grę."

DSC08448.jpg     

F. - 11 lat:

"Świetna gra! Można ją łatwo zabrać w podróż. Zamykana plansza z kulkami zajmuje mało miejsca. Można grać wszędzie, trzeba tylko uważać, by kulki się nie pogubiły. Lubię to, że można okręcać planszę. Daje to świetną możliwość zastawiania pułapek na innych, bo nie widzą, że po odwróceniu będę miał 5 kulek w rzędzie. "

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

36,19 zł 47,00 zł -23%
Czy potrafisz odnaleźć brakujące połączenie? Zakręć umysł we właściwym kierunku i ułóż wszystkie zakręcone klocki łamigłówki na planszy. Wydaje się to łatwe, dopóki nie stwierdzisz, że przeszkadzają ci kołki. A na...

57,75 zł 75,00 zł -23%
Pingwiny kochają zabawę w basenie. Użyj wyobraźni i przeżyj tęemocjonującą przygodę razem z nimi! Twoim zadaniem będzie takierozmieszczenie lodowych bloków, aby wszystkie zmieściły sięw zbiorniku wodnym.Ta pięknie...

33,53 zł 43,55 zł -23%
 Gra posiada 2 warianty: dla dzieci młodszych i starszych. Jej duża zaletą jest to, że pomaga małym graczom opanować trudną sztukę podstawowego liczenia oraz naukę kolorów.

103,94 zł 134,99 zł -23%
Dixit to wesoła i zaskakująca gra skojarzeń do wspólnego odkrywania w gronie przyjaciół i rodziny.

Ustawienia

Udostępnij

Menu