Pentago Kolor

Marki:

Świetna gra logiczna!
Gracze na przemian układają na planszy po jednej kuli w swoim kolorze. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży 5 swoich kul w jednym rzędzie. To wcale nie takie proste!

Oferta ograniczona czasowo:
61,56 zł 79,95 zł -23%
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Znakomita gra logiczna w kolorowym pudełku!

Genialnie zakręcona gra logiczna!
Gracze na przemian układają na planszy po jednej kuli w swoim kolorze. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży 5 swoich kul w jednym rzędzie. 
Wydaje się łatwe? Tylko pozornie - po każdy ułożeniu kuli, gracz obraca jedną z czterech części planszy o 90 stopni! 

  • Hit w wielu krajach – 14 zdobytych nagród!
  • Ruchoma plansza!
  • Do gry dołączone jest kolorowe wieczko umożliwiające zabranie planszy i elementów gry w podróż!
  • Gra występuje w jednym z 3 kolorów opakowania - żółtym, fioletowym lub zielonym!

Gra otrzymała nagrodę Mensa Select oraz wiele innych:

Nasze opinie

DSC08448.jpg

   

H. - 7 lat:

"Kulki są śliczne. Lubię się bawić kulkami i robić dla nich zjeżdżalnię. Lubię też grać zgodnie z zasadami.Podoba mi się, że planszę można odwracać. Podoba mi się, że można tak ustawiać kulki, by tworzyć pułapki i na pewno wygrać. Okręcanie planszy daje mnóswto możliwości. Czasem jednak inni łapią mnie w swoje pułapki."

   

U. - 9 lat:

"Ładnie wykonana gra, która nadaje się do podróży. Okręcając części planszy urozmaica się gra. Ułożenie 5 kulek w rzędzie bywa trudne. Można jednak ustawiać pułapki. Przydaje się wyobraźnia przestrzenna. Bardzo lubię tę grę."

DSC08448.jpg     

F. - 11 lat:

"Świetna gra! Można ją łatwo zabrać w podróż. Zamykana plansza z kulkami zajmuje mało miejsca. Można grać wszędzie, trzeba tylko uważać, by kulki się nie pogubiły. Lubię to, że można okręcać planszę. Daje to świetną możliwość zastawiania pułapek na innych, bo nie widzą, że po odwróceniu będę miał 5 kulek w rzędzie. "

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

79,27 zł 102,95 zł -23%
Czy potrafisz odszukać w azjatyckiej dżungli wszystkie zwierzęta, które wskazano w zadaniu, i ukryć pozostałe? DŻUNGLA, zawierająca 80 zadań i dwustronną planszę, to właściwie dwie gry w jednej.  Strona dzienna...

59,96 zł 77,87 zł -23%
Świetna gra rodzinna. Można grać już z czterolatkami, a i starsi się nie nudzą. Klasyka - wymyślona przez profesora Borsuka w czasie II wojny światowej.

96,21 zł 124,95 zł -23%
W grze Ogródek wcielacie się w rolę ogrodników. Każdy z Was ma swoje grządki, które należy odpowiednio rozplanować i obsadzić kwiatkami. Nie będzie to proste zadanie, bo musimy uwzględniać kształty dostępnych kwiatów,...

50,01 zł 64,95 zł -23%
Przednia, zespołowa zabawa dedukcyjna!

29,95 zł 38,90 zł -23%

30,72 zł 39,90 zł -23%
Memory z interakcją dla młodszych graczy Gracze kolejno odwracają płytki zwierząt. Gdy któreś zwierzę pojawi się na pięciu płytkach, gracz, który to zauważy i krzyknie nazwę tego zwierzęcia, zdobywa punkt!

Ustawienia

Udostępnij

Menu