Skup żywca

Marki:
Oferta ograniczona czasowo:
76,99 zł 99,99 zł -23%
Brutto
Opis

Gra ,,Skup żywca" pomimo kontrowersyjnej nazwy jest grą niezwykle wciągającą, lekką i dynamiczną. Ze względu na losowość tej gry od rzutu kośćmi zależy naprawdę dużo. Ta gra jednak nie polega tylko na rzucaniu kośćmi, jest również świetnym narzędziem zachęcającym do zabawy liczbami. Gracze zmuszeni są do szacowania, dodawania i obmyślania taktyki. Zadaniem graczy jest kupowanie i sprzedawanie krów, świń, owiec oraz kur na wiejskim targowisku. Należy bacznie obserwować jakie zwierzęta kupowane są przez przeciwników i podejmować decyzje pozwalające zarobić więcej niż inni gracze.

* Gra zawiera wyjątkowe kostki zwierząt!

* Prosta i pełna emocji gra ekonomiczna dla całej rodziny

* Solidnie wykonana oraz atrakcyjna szata graficzna (znany ilustrator: Maciej Szymanowicz).

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

79,27 zł 102,95 zł -23%
Czy potrafisz odszukać w azjatyckiej dżungli wszystkie zwierzęta, które wskazano w zadaniu, i ukryć pozostałe? DŻUNGLA, zawierająca 80 zadań i dwustronną planszę, to właściwie dwie gry w jednej.  Strona dzienna...

59,96 zł 77,87 zł -23%
Świetna gra rodzinna. Można grać już z czterolatkami, a i starsi się nie nudzą. Klasyka - wymyślona przez profesora Borsuka w czasie II wojny światowej.

96,21 zł 124,95 zł -23%
W grze Ogródek wcielacie się w rolę ogrodników. Każdy z Was ma swoje grządki, które należy odpowiednio rozplanować i obsadzić kwiatkami. Nie będzie to proste zadanie, bo musimy uwzględniać kształty dostępnych kwiatów,...

50,01 zł 64,95 zł -23%
Przednia, zespołowa zabawa dedukcyjna!

29,95 zł 38,90 zł -23%

30,72 zł 39,90 zł -23%
Memory z interakcją dla młodszych graczy Gracze kolejno odwracają płytki zwierząt. Gdy któreś zwierzę pojawi się na pięciu płytkach, gracz, który to zauważy i krzyknie nazwę tego zwierzęcia, zdobywa punkt!

Ustawienia

Udostępnij

Menu