Zawiąż Linę

Oferta ograniczona czasowo:
57,75 zł 75,00 zł -23%
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Edukacyjna Gra Zręcznościowa - Zawiąż Linę

Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na naukę jest zabawa. Nasza gra "Zawiąż Linę" uczy zarówno logicznego myślenia, koncentracji oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zasady gry

Zasady gry są bardzo proste. Gracz losuje kartę z zadaniem do wykonania. Następnie na planszy układa wybrany wzór oraz łączy patyczki dołączoną do zestawu liną. Zadanie zostaje wykonane gdy wzór na planszy jest dokładnym odwzorowaniem tego z karty. Ważne są zarówno kolory patyczków jak i dokładne połączenie ich sznurkiem.

Zestaw zawiera:

  • 2 plansze - podstawy gry,
  • 2 sznurki,
  • 30 kart z zadaniami,
  • 10 patyczków w kolorze żółtym,
  • 10 patyczków w kolorze zielonym,
  • 10 patyczków w kolorze niebieskim,
  • 10 patyczków w kolorze pomarańczowym,
  • 10 patyczków w kolorze czerwonym,
  • Oryginalne opakowanie.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

36,54 zł 47,46 zł -23%
Genialna, dynamiczna gra! Jej celem jest jak najszybsze pozbycie się sześciokątnych, kolorowych kafelków. Mimo że pojedyncza rozgrywka jest krótka, to gra tak wciąga, że trudno ją skończyć.

51,87 zł 67,37 zł -23%
Świetna gra ćwicząca refleks i spostrzegawczość. Proste zasady i krótki czas rozgrywki sprawiają, że gra można zagrać z każdym prawie wszędzie. A po jednej rozgrywce chce się grać jeszcze i jeszcze!

30,79 zł 39,99 zł -23%
Jak to było z tym delfinem? Wyskoczył z wody czy do niej wskakiwał…? Coś tu ewidentnie się zmieniło, tylko pytanie co…?

76,99 zł 99,99 zł -23%
Szkicuj, zgaduj, podaj dalej! Wielokrotnie nagradzana gra Podaj dalej! zapewni Twojej rodzinie i przyjaciołom świetną rozrywkę i niezapomniane chwile niepowstrzymanego śmiechu. Narysuj to co widzisz i odgadnij to co...

153,99 zł 199,99 zł -23%
Rewelacyjna gra rodzinna! Wymaga myślenia, a element losowości wzbudza emocje. Od kilku lat wracamy do niej często, zabieramy ją na prawie wszystkie wyjazdy.

66,98 zł 86,99 zł -23%
Kto jest najlepszym mistrzem budowlanym? Świetna gra dla całej rodziny. Wyrabia u dzieci koordynację wzrokowo ruchową, uczy koncentracji.

92,39 zł 119,99 zł -23%
Czy potrafisz odszukać w azjatyckiej dżungli wszystkie zwierzęta, które wskazano w zadaniu, i ukryć pozostałe? DŻUNGLA, zawierająca 80 zadań i dwustronną planszę, to właściwie dwie gry w jednej.  Strona dzienna...

Ustawienia

Udostępnij

Menu