CzuCzulotto Smacznego!

Oferta ograniczona czasowo:
35,42 zł 46,00 zł -23%
Brutto
Opis

Mniam, mniam, co to za potrawy? Edukacyjny zestaw zawiera 6 dużych tabliczek przedstawiających różne pyszności. Dołóżcie kółeczka na właściwe miejsca, usiądźcie do stołu i… smacznego! Z CzuCzulotto można bawić się na wiele sposobów. Znakomicie sprawdzi się jako układanka i pierwsza prosta gra dla maluchów. Dołączone do zestawu scenariusze to kopalnia pomysłów na rozwijające zabawy.

  • zestaw zawiera 6 plansz i 24 żetony i scenariusze zabaw

  • pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 7 cm

  • wymiar planszy: 15,5 x 17,5 cm, średnica żetonu: 6,5 cm

  • duże elementy są wykonane z trwałej tektury

  • odpowiednie dla dzieci w wieku 18 mies.+

  • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka

  • zabawa rozwija spostrzegawczość i pamięć

Przepis na dobrą zabawę
Dostosujcie poziom trudności zabawy do wieku dziecka i bawcie się razem na wiele sposobów! Zacznijcie od zabawy jedną tabliczką i wyszukiwania właściwych elementów spośród 4 żetonów i stopniowo zwiększajcie ich liczbę. W trudniejszej wersji, podzielcie tabliczki między graczy i szukajcie właściwych kółeczek na czas lub spośród zakrytych elementów. Opowiadajcie o tym, co sami lubicie jeść i gotować, wykorzystajcie kółeczka do różnych zabaw. Więcej pomysłów na edukacyjne aktywności znajdziecie w poradniku.

Radość odkrywania 
Półtoraroczny maluch jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata. Codziennie poznaje nowe słowa i staje się bardziej samodzielny. Coraz lepiej się komunikuje, zwłaszcza za pomocą wyrażeń dźwiękonaśladowczych i prostych słów. CzuCzulotto Smacznego! rozwija spostrzegawczość, pamięć i jest wesołą lekcją nowych słów. Uczy także radzenia sobie z emocjami pojawiającymi się podczas gry oraz jest doskonałym pretekstem do rozmów o jedzeniu.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

153,23 zł 199,00 zł -23%
Ten dodatek zawiera wiele nowych elementów dzięki, którym gra „Osadnicy z Catanu“ staje sie jeszcze bardziej emocjonująca!

49,24 zł 63,95 zł -23%
Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!

43,88 zł 56,99 zł -23%
Zakodowany zamek od najmłodszych lat pozwoli ćwiczyć zdolności niezbędne zawodowym programistom. Koncentracja, cierpliwość, wytrwałość to kluczowe umiejętności w kształtowaniu drogi zawodowej. Zamiast pamięciowego...

61,60 zł 80,00 zł -23%
Ziemie wokół miasta zostają nawiedzone przez potężnego smoka, a dzielni bohaterowie ruszają by stawić mu czoła. Muszą posiłkować się pomocą wróżek, gdyż bez ich mocy mają nikłe szanse.

107,80 zł 140,00 zł -23%
Jesteś architektem w starożytnej Grecji, którego wezwano do stworzenia najwspanialszego polis. Czy rzucisz swoją reputację na szalę, by zdobyć sławę i bogactwo? Stawiaj domy, świątynie, targi, ogrody i koszary, aby...

34,61 zł 44,95 zł -23%
Świetna zabawa polegająca na układaniu "obrazków" z patyczków. Dzieci mogą je układać według wzorów umieszczonych na planszach lub tworzyć własne kompozycje

Ustawienia

Udostępnij

Menu